+62 21 5212191 Setiabudi One, Level 2, unit A301-302
Follow Us

Studio 1

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Hot Yoga
by Eva
06.15
07.15
FitFlow Yoga
by Ferna
06.15
07.15
Yoga Therapy
by Arif
06.15
07.15
Gentle Yoga
by Sammy
06.15
07.15
Gentle Yoga
by Devi
12.00
13.00
Hot Yoga
by Devi
12.00
13.00
LESSMILLS BODYBALANCE
by Gita
12.10
13.10
Hot Yoga
by Sammy
17.30
18.20

Yin Yoga
by Taufik
18.30
19.20

Judo
by Subhan
19.30
20.30
Hatha Yoga
By Devi
17.30
18.20

Hot Yoga
by Devi
18.30
19.20
Hatha Yoga
By Adrian
17.30
18.20

Hot Yoga
by Hana
18.30
19.20
Vinyasa Yoga
By Ayu
17.30
18.20
Vinyasa Yoga
By Sammy
18.30
19.20

LESSMILLS BODYBALANCE
by Gita
19.30
20.30

Judo
by Subhan
20.40
21.40

Monday

  • Hot Yoga by Eva
    06.15 - 07.15
  • Gentle Yoga by Devi
    12.00 - 13.00
  • Hot Yoga by Sammy
    17.30 - 18.20
  • Yin Yoga by Taufik
    18.30 - 19.20
  • Judo by Subhan
    19.30 - 20.30

Tuesday

  • FitFlow Yoga by Ferna
    06.15 - 07.15
  • Hatha Yoga By Devi
    17.30 - 18.20
  • Hot Yoga by Devi
    18.30 - 19.20

Wednesday

  • Hot Yoga by Devi
    12.00 - 13.00
  • Vinyasa Yoga By Sammy
    18.30 - 19.20
  • LESSMILLS BODYBALANCE by Gita
    19.30 - 20.30
  • Judo by Subhan
    20.40 - 21.40

Thursday

  • Yoga Therapy by Arif
    06.15 - 07.15
  • Hatha Yoga By Adrian
    17.30 - 18.20
  • Hot Yoga by Hana
    18.30 - 19.20

Friday

  • Gentle Yoga by Sammy
    06.15 - 07.15
  • Vinyasa Yoga By Ayu
    17.30 - 18.20

Sunday

  • LESSMILLS BODYBALANCE by Gita
    12.10 - 13.10
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Yoga Therapy
by Arif
06.15
07.15

Thursday

  • Yoga Therapy by Arif
    06.15 - 07.15
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Yin Yoga
by Taufik
18.30
19.20

Monday

  • Yin Yoga by Taufik
    18.30 - 19.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Hot Yoga
by Eva
06.15
07.15
Hot Yoga
by Devi
12.00
13.00
Hot Yoga
by Sammy
17.30
18.20
Hot Yoga
by Devi
18.30
19.20
Hot Yoga
by Hana
18.30
19.20

Monday

  • Hot Yoga by Eva
    06.15 - 07.15
  • Hot Yoga by Sammy
    17.30 - 18.20

Tuesday

  • Hot Yoga by Devi
    18.30 - 19.20

Wednesday

  • Hot Yoga by Devi
    12.00 - 13.00

Thursday

  • Hot Yoga by Hana
    18.30 - 19.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Hatha Yoga
By Devi
17.30
18.20
Hatha Yoga
By Adrian
17.30
18.20

Tuesday

  • Hatha Yoga By Devi
    17.30 - 18.20

Thursday

  • Hatha Yoga By Adrian
    17.30 - 18.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Judo
by Subhan
19.30
20.30
Judo
by Subhan
20.40
21.40

Monday

  • Judo by Subhan
    19.30 - 20.30

Wednesday

  • Judo by Subhan
    20.40 - 21.40
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
FitFlow Yoga
by Ferna
06.15
07.15

Tuesday

  • FitFlow Yoga by Ferna
    06.15 - 07.15
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Gentle Yoga
by Sammy
06.15
07.15
Gentle Yoga
by Devi
12.00
13.00

Monday

  • Gentle Yoga by Devi
    12.00 - 13.00

Friday

  • Gentle Yoga by Sammy
    06.15 - 07.15
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Vinyasa Yoga
By Ayu
17.30
18.20
Vinyasa Yoga
By Sammy
18.30
19.20

Wednesday

  • Vinyasa Yoga By Sammy
    18.30 - 19.20

Friday

  • Vinyasa Yoga By Ayu
    17.30 - 18.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
LESSMILLS BODYBALANCE
by Gita
12.10
13.10
LESSMILLS BODYBALANCE
by Gita
19.30
20.30

Wednesday

  • LESSMILLS BODYBALANCE by Gita
    19.30 - 20.30

Sunday

  • LESSMILLS BODYBALANCE by Gita
    12.10 - 13.10
No events hours available!
No events available!

Studio 2

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Lesmills RPM
by Gita
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Budi
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Dodo
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Christine
09.30
10.20
Lesmills RPM
by Gita
10.00
10.50
Lesmills RPM
by Fras
18.30
19.30

Lesmills RPM
by Gita
19.30
20.20
Lesmills RPM
By Christine
18.30
19.20

Lesmills RPM
by Francis
19.30
20.20
Lesmills RPM
by Gita
18.30
19.20

Lesmills RPM
by Chistine
19.30
20.20
Lesmills RPM
by Francis
18.30
19.20
Lesmills RPM
by Gita
19.30
20.20

Monday

  • Lesmills RPM by Gita
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Fras
    18.30 - 19.30
  • Lesmills RPM by Gita
    19.30 - 20.20

Tuesday

  • Lesmills RPM By Christine
    18.30 - 19.20
  • Lesmills RPM by Francis
    19.30 - 20.20

Wednesday

  • Lesmills RPM by Budi
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Gita
    18.30 - 19.20
  • Lesmills RPM by Chistine
    19.30 - 20.20

Thursday

  • Lesmills RPM by Gita
    19.30 - 20.20

Friday

  • Lesmills RPM by Dodo
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Francis
    18.30 - 19.20

Saturday

  • Lesmills RPM by Christine
    09.30 - 10.20

Sunday

  • Lesmills RPM by Gita
    10.00 - 10.50
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Lesmills RPM
by Gita
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Budi
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Dodo
06.10
07.00
Lesmills RPM
by Christine
09.30
10.20
Lesmills RPM
by Gita
10.00
10.50
Lesmills RPM
by Fras
18.30
19.30

Lesmills RPM
by Gita
19.30
20.20
Lesmills RPM
By Christine
18.30
19.20

Lesmills RPM
by Francis
19.30
20.20
Lesmills RPM
by Gita
18.30
19.20

Lesmills RPM
by Chistine
19.30
20.20
Lesmills RPM
by Francis
18.30
19.20
Lesmills RPM
by Gita
19.30
20.20

Monday

  • Lesmills RPM by Gita
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Fras
    18.30 - 19.30
  • Lesmills RPM by Gita
    19.30 - 20.20

Tuesday

  • Lesmills RPM By Christine
    18.30 - 19.20
  • Lesmills RPM by Francis
    19.30 - 20.20

Wednesday

  • Lesmills RPM by Budi
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Gita
    18.30 - 19.20
  • Lesmills RPM by Chistine
    19.30 - 20.20

Thursday

  • Lesmills RPM by Gita
    19.30 - 20.20

Friday

  • Lesmills RPM by Dodo
    06.10 - 07.00
  • Lesmills RPM by Francis
    18.30 - 19.20

Saturday

  • Lesmills RPM by Christine
    09.30 - 10.20

Sunday

  • Lesmills RPM by Gita
    10.00 - 10.50
No events available!

Studio 3

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
LESSMILLS BODYPUMP
By Delino
06.15
07.15
Zumba
by Imam
06.15
07.15
LESSMILLS BODYCOMBAT
By Delino
06.15
07.15
Zumba
by Agus
10.00
11.00
Circuit Muaythai
by Rahman
11.00
12.00
LESSMILLS BODYPUMP
by Gita
11.00
12.00
Fat Burner
by Joe
12.00
13.00
Zumba
by Oemar
12.00
13.00
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Daniel
13.00
14.00
Latin
by Sugi
17.30
18.20

Pound Fit
by Dian
18.20
19.20

LESSMILLS BODYPUMP
by Fras
19.30
20.30

Circuit Muaythai
by Rahman
20.35
21.35
Pound Fit
By Dian
17.30
18.20

Salsation
by Sari Unen
18.20
19.20

Fat Burner
by Joe
19.30
20.30

LESSMILLS BODYCOMBAT
by Andy
20.35
21.35
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Irwan
18.20
19.20

Zumba
by Eday
19.30
20.30

Belly Dance
by Nova
20.35
21.35
LESSMILLS BODYPUMP
By Gita
18.20
19.20

Strong by Zumba
by Erin
19.30
20.30

Lap Dance
by Junko
20.35
21.35
Zumba
by Imam
18.20
19.20

Fat Burner
by Joe
18.30
19.20

LESSMILLS BODYCOMBAT
by Daniel
19.30
20.30

Monday

  • Latin by Sugi
    17.30 - 18.20
  • Pound Fit by Dian
    18.20 - 19.20
  • LESSMILLS BODYPUMP by Fras
    19.30 - 20.30
  • Circuit Muaythai by Rahman
    20.35 - 21.35

Tuesday

  • LESSMILLS BODYPUMP By Delino
    06.15 - 07.15
  • Fat Burner by Joe
    12.00 - 13.00
  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Irwan
    18.20 - 19.20
  • Zumba by Eday
    19.30 - 20.30
  • Belly Dance by Nova
    20.35 - 21.35

Wednesday

  • Zumba by Imam
    06.15 - 07.15
  • Pound Fit By Dian
    17.30 - 18.20
  • Salsation by Sari Unen
    18.20 - 19.20
  • Fat Burner by Joe
    19.30 - 20.30
  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Andy
    20.35 - 21.35

Thursday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT By Delino
    06.15 - 07.15
  • Zumba by Oemar
    12.00 - 13.00
  • LESSMILLS BODYPUMP By Gita
    18.20 - 19.20
  • Strong by Zumba by Erin
    19.30 - 20.30
  • Lap Dance by Junko
    20.35 - 21.35

Friday

  • Zumba by Imam
    18.20 - 19.20
  • Fat Burner by Joe
    18.30 - 19.20
  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Daniel
    19.30 - 20.30

Saturday

  • Zumba by Agus
    10.00 - 11.00
  • Circuit Muaythai by Rahman
    11.00 - 12.00
  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Daniel
    13.00 - 14.00

Sunday

  • LESSMILLS BODYPUMP by Gita
    11.00 - 12.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Lap Dance
by Junko
20.35
21.35

Thursday

  • Lap Dance by Junko
    20.35 - 21.35
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Circuit Muaythai
by Rahman
11.00
12.00
Circuit Muaythai
by Rahman
20.35
21.35

Monday

  • Circuit Muaythai by Rahman
    20.35 - 21.35

Saturday

  • Circuit Muaythai by Rahman
    11.00 - 12.00
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Pound Fit
By Dian
17.30
18.20
Pound Fit
by Dian
18.20
19.20

Monday

  • Pound Fit by Dian
    18.20 - 19.20

Wednesday

  • Pound Fit By Dian
    17.30 - 18.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
LESSMILLS BODYPUMP
By Delino
06.15
07.15
LESSMILLS BODYPUMP
by Gita
11.00
12.00
LESSMILLS BODYPUMP
By Gita
18.20
19.20
LESSMILLS BODYPUMP
by Fras
19.30
20.30

Monday

  • LESSMILLS BODYPUMP by Fras
    19.30 - 20.30

Tuesday

  • LESSMILLS BODYPUMP By Delino
    06.15 - 07.15

Thursday

  • LESSMILLS BODYPUMP By Gita
    18.20 - 19.20

Sunday

  • LESSMILLS BODYPUMP by Gita
    11.00 - 12.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
LESSMILLS BODYCOMBAT
By Delino
06.15
07.15
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Daniel
13.00
14.00
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Irwan
18.20
19.20
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Daniel
19.30
20.30
LESSMILLS BODYCOMBAT
by Andy
20.35
21.35

Tuesday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Irwan
    18.20 - 19.20

Wednesday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Andy
    20.35 - 21.35

Thursday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT By Delino
    06.15 - 07.15

Friday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Daniel
    19.30 - 20.30

Saturday

  • LESSMILLS BODYCOMBAT by Daniel
    13.00 - 14.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Fat Burner
by Joe
12.00
13.00
Fat Burner
by Joe
18.30
19.20
Fat Burner
by Joe
19.30
20.30

Tuesday

  • Fat Burner by Joe
    12.00 - 13.00

Wednesday

  • Fat Burner by Joe
    19.30 - 20.30

Friday

  • Fat Burner by Joe
    18.30 - 19.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Zumba
by Imam
06.15
07.15
Zumba
by Agus
10.00
11.00
Zumba
by Oemar
12.00
13.00
Zumba
by Imam
18.20
19.20
Zumba
by Eday
19.30
20.30

Tuesday

  • Zumba by Eday
    19.30 - 20.30

Wednesday

  • Zumba by Imam
    06.15 - 07.15

Thursday

  • Zumba by Oemar
    12.00 - 13.00

Friday

  • Zumba by Imam
    18.20 - 19.20

Saturday

  • Zumba by Agus
    10.00 - 11.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Belly Dance
by Nova
20.35
21.35

Tuesday

  • Belly Dance by Nova
    20.35 - 21.35
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Salsation
by Sari Unen
18.20
19.20

Wednesday

  • Salsation by Sari Unen
    18.20 - 19.20
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Strong by Zumba
by Erin
19.30
20.30

Thursday

  • Strong by Zumba by Erin
    19.30 - 20.30
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Latin
by Sugi
17.30
18.20

Monday

  • Latin by Sugi
    17.30 - 18.20
No events available!